środa, 16 listopada 2011

Konkurs, zapraszam na KONKURS!!!

Zdarzyło się tak, że dostałam propozycję nie do odrzucenia, propozycję współorganizowania KONKURSU z Rudomi. Jeżeli jeszcze jest wśród Was ktoś kto nie zna Ryśka i Marchewki  z Rudomi to proszę szybko zajrzeć i koniecznie się z nimi zapoznać, bo naprawdę warto.
Wracając do konkursu- wygraną będzie zrobiony przeze mnie kot, a nawet trzy włóczKOTY, każdy na podobieństwo kota wskazanego przez zwycięzcę.
Zatem ogłaszam w imieniu swoim i Rudomi KONKURS. Zasady i wszelkie informacje poniżej:


Mamy do rozdania 3 włóczkoty!
Za co?
Za Wasze wychuchane i wyszukane (po prostu cacy!) uzasadnienia. Bo chcemy wiedzieć, dlaczego to akurat Wy mielibyście wygrać i nagrodzić Was za pomysł na wypowiedź, silną motywację i kunszt. Przy okazji za to, że szepniecie (naskrobiecie) miłe słówko o nas tu czy tam.
Plakat powie Wam więcej (a pod plakatem szczegóły – koniecznie zapoznajcie się!):

Szczegółowe zasady udziału w konkursie:
 1. Organizatorem konkursu jest Rudomi.pl, a fundatorem nagród Sankowo.com.
 2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy czytają (względnie oglądają) Rudomi.pl oraz podziwiają rękodzieła z Sankowo.com – czyli dla każdego ;)
 3. Czas trwania konkursu: od 16 do 30 listopada 2011 roku (do godz. 23:59)
 4. W konkursie możecie wziąć udział w 1 z 3 kategorii:
  a. Blogerzy i Blogerki
  b. Fani Rudomi.pl i Sankowo.com na Facebooku
  c. Czytelnicy Rudomi.pl i podglądacze Sankowo.com
 5. Jeśli:
  - jesteś blogerem/blogerką wybierz kategorię a. (każdy blog mile widziany, nie tylko kocie!!!)
  - nie jesteś blogerem/blogerką, a masz konto na Facebooku, wybierz kategorię b.
  - nie jesteś blogerem/blogerką, ani nie posiadasz konta na Facebooku, wybierz kategorię c.
 6. Zadaniem uczestnika jest publikacja/zamieszczenie swojego zgłoszenia zawierającego informację o konkursie (chętnie z linkami do Rudomi i Sankowa!), zdjęcie kota – pierwowzoru włóczkota oraz jak najlepsze uzasadnienie dlaczego właśnie ten kot ma wygrać. Zgłoszenie powinno pojawić się w formie:
  -  wpisu na własnym blogu (zawierającego zdjęcie + uzasadnienie) oraz komentarza  na blogu Rudomi (pod wpisem „Wygraj włóczkota!) zawierającego link do swojego wpisu zgłoszeniowego - dla uczestników konkursu wybierających kategorię a.
  - publikacja zgłoszenia (zdjęcie + uzasadnienie jako opis do zdjęcia) na Facebooku na tablicy Rudomi.pl i na tablicy Sankowo.com - dla uczestników konkursu wybierających kategorię b.
  - publikacja zgłoszenia (uzasadnienie) w formie komentarza tutaj na blogu (pod wpisem „Wygraj włóczkota!”) oraz wysłanie zdjęcia na rudomi@rudomi.pl – dla uczestników konkursu wybierających kategorię c.
 7. Każdy uczestnik może zamieścić tyle zgłoszeń konkursowych ile ma osobistych kotów, z zastrzeżeniem, że wygrać może tylko raz.
 8. Jury w składzie: Sankowo.com i Rudomi.pl (z niewielką pomocą O. oraz wielką pomocą Ryśka i Marchewki) wybiorą wspólnie 3 zwycięzców – po 1 dla każdej z 3 kategorii.
 9. Wybór Jury będzie wyborem subiektywnym, natomiast przy wyborze kierować się będziemy oryginalnością zgłoszenia (przede wszystkim oryginalnością uzasadnienia wybierając te, które zrobią na nas największe wrażenie).
 10. Trzej szczęśliwcy, których wyłoni jury, zostaną powiadomieni o wygranej na: Rudomi.pl, Sankowo.com oraz na tablicy Rudomi.pl na Facebooku i tablicy Sankowa na Facebooku, a także drogą mailową, jeśli zostawią nam swojego @. Informację o zwycięzcach podamy do wiadomości najpóźniej do 5 grudnia br.
 11. Laureaci są zobowiązani do przesłania swoich danych adresowych na rudomi@rudomi.pl w ciągu 5 dni od daty ogłoszenia wyników. Jeśli w tym czasie nie otrzymamy danych, jury ma prawo przekazać nagrodę/y kolejnym wytypowanym uczestnikom konkursu.
 12. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców pocztą najpóźniej do 15 grudnia br.
Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

EDYCJA: nastąpiła mała modyfikacja zasad- jeżeli ktoś nie mieszka z osobistym kotem, może zgłosić kota zaprzyjaźnionego. 


Pozdrawiam
Anka

4 komentarze:

 1. eee, ja głupia jestem- mało co z regulaminu zrozumiałam, ale z wielkiej sympati do sankowych tworów zaraz kota zdjęcie umieszczę na blogu swoim:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cynko, to tylko pierwsze wrażenie, że to takie skomplikowane :), cieszę się, że wzięłaś udział w konkursie :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że jeszcze się w czasie mieszczę ,a że koty Sankowe od dawna podziwiam,więc swego futrzaka jakąś fotkę u siebie umieszczę,i co nieco o konkursie napiszę też :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja pisałam komentarz wczoraj i go nie ma, to się wpisuję jeszcze raz.Tak na wszelki wypadek ;-)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)