czwartek, 8 listopada 2012

Jesienne inspiracje

W taki wieczór jak dziś, kiedy za oknem mocno wieje i ciemno już od wielu godzin to mam ochotę....
zagłębić się w wygodnym fotelu, oprzeć plecy o poduchę, nogi opatulić miękkim kocem, w łapkę kubek, w kubek Kurta z herbatką z czarnej porzeczki, jeden boczek grzeje Rudy, drugi boczek Eusebio...a jak już tak trochę się ponudzę i zrelaksuję to kubek na podkładkę jesienną odstawię a w łapkę wezmę.....chyba wiadomo co :)
 Ech, gdyby jeszcze dzieci  chciały się same położyć spać....


Wszystkie inspiracje znalezione w DECOBAZAAR.


poducha: GOHA
fotel: Button Design
Rudy: tulaj tulaj
babciny pled: Kotbury
kubek: Magdalena Barcik
listki pod kubki: atdesign
herbatynki: Siana 
kot: Sankowo 

Pozdrawiam jesiennie!

5 komentarzy:

 1. Wybieram zestaw koc, kubełek (niezwykłej urody) i Sankota! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No no uważaj, bo się Rudy zlisi za tego Sankota!

   Usuń
 2. Właśnie przypomniałaś mi, że dostałam od znajomej sok z czarnej porzeczki i już piję herbatę porzeczkową :) Mam nadzieję, że pomoże na przeziębienie... Inspiracje cudne!

  OdpowiedzUsuń
 3. W ŚRODĘ rusza u mnie (najprawdopodobniej) piersze w Polsce link party (imprezka linkowa;)) - wszystkie utalentowane blogerki będą mogły zostawiać linki do ciekawych postów na swoich stronach, dzięki czemu inni czytelnicy będą mogli je odwiedzić. Genialna okazja do poznania innych ludzi z podobnymi zainteresowaniami:-) Post na temat zasad już się pojawił.
  Serdecznie zapraszam bo bez odwiedzających nie ma linków, a bez linków nie ma imprezy, a bez imprezy... noo...nie ma imprezy :D Więc jeśli ktoś jest zainteresowany i chce wziąć udział to przekażcie proszę dalej, żeby było nas, imprezowiczek, jak najwięcej ;)
  http://speckled-fawn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję :)