
Oto nasza radosna świąteczna twórczość. Dziewczyny ochoczo zabrały się do ozdabiania papierowych pisanek, które przyozdobiły okno.



Maja narysowała i powycinała stadko kurczaczków z mamą kurą na czele.
Rozczuliły mnie.

Jeden jest narysowany przeze mnie, zgadnijcie który ha ha.Życzymy wszystkim Wesołego Alleluja, spokoju i odpoczynku, rodzinnej atmosfery i słońca w te nadchodzące Święta i mokrego poniedziałku oczywiście.
Ja uciekam pa pa.