
Jestem zachwycona! Nie tylko dlatego, że miałam swój mały udział w tworzeniu, ale ogólnie uważam, że całość wyszła świetnie. Albumy mają miejsca na wklejenie zdjęć, można zaznaczać, opisywać zachowania i przyzwyczajenia ulubieńca, tworząc fantastyczną pamiątkę.

Oczywiście moje córki od razu zabrały po jednym dla siebie. Ponieważ mamy jednego kota i jednego psa to był problem, która opisze które zwierzę. Zaproponowałam, że mogą opisać kociaka wymarzonego, narysować jego portrety i przyjęły ten pomysł z entuzjazmem.(Choć potem widziałam, że się wymieszało i powstał Album częściowo o naszym kocie Sznurku a częściowo o jakimś wymarzonym innym :)
Myślę, że taki Album to może być całkiem udany prezent dla osób zakręconych na punkcie swoich zwierzaków.
Albumy spodobały mi się tak bardzo, że włączyłam je do oferty mojego sklepiku.
Postanowiłam też rozdać Album czy dwa....
i dlatego ogłaszam CUKIERKI!!!
Jest ktoś chętny?
Żeby otrzymać ode mnie Album trzeba by:
1.Osoby posiadające konto na Facebooku: Polubić SANKOWO na FB i udostepnić informację o Cukierkach na swojej tablicy lub stronie na FB.
Kliknąć "LubięTo" pod odpowiednim wpisem: ( dwa osobne wpisy: dla osób pragnących posiadać Album Kota i tych, co wolą Album Psa).
2. Dla osób nie posiadających konta na Facebooku: proszę o komentarz pod tym postem, ze wskazaniem, który Album Was interesuje. Poniżej dwa banerki informujące o Candy, do umieszczenia na blogu.
Proszę wpisywać się tylko raz- albo pod postem na blogu albo na FB. Nie chciałabym, żeby ktoś miał więcej szans na losowanie niż inni. Po zakończeniu zabawy będę musiała zsumować głosy stąd i z FB i mogę nie zauważyć, że ktoś wpisał się dwa razy.
Wśród osób, które się zgłoszą rozlosuję jeden Album Kota i jeden Album Psa, dołożę do albumu też odpowiednio kociaka lub psiaka włóczkowego.
Losowanie będzie 29 listopada, raczej późnym wieczorem.
Zapraszam do zabawy!








