Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gry i zabawy. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą gry i zabawy. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 22 listopada 2012

Mam mam albumy!!! i ROZDAJĘ!!!

Mam już od kilku dni swoje własne egzemplarze Albumu przyjaciela: psa i kota również :)

 

Jestem zachwycona! Nie tylko dlatego, że miałam swój mały udział w tworzeniu, ale ogólnie uważam, że całość wyszła świetnie. Albumy mają miejsca na wklejenie zdjęć, można zaznaczać, opisywać zachowania i przyzwyczajenia ulubieńca, tworząc fantastyczną pamiątkę.




Oczywiście moje córki od razu zabrały po jednym dla  siebie. Ponieważ mamy jednego kota i jednego psa to był problem, która opisze które zwierzę. Zaproponowałam, że mogą opisać kociaka wymarzonego, narysować jego portrety i przyjęły ten pomysł z entuzjazmem.(Choć potem widziałam, że się wymieszało i powstał Album częściowo o naszym kocie Sznurku a częściowo o jakimś wymarzonym innym :)

 
Myślę, że taki Album to może być całkiem udany prezent dla osób zakręconych na punkcie swoich zwierzaków.
Albumy spodobały mi się tak bardzo, że włączyłam je do oferty mojego sklepiku.

Postanowiłam też rozdać Album czy dwa....
i dlatego ogłaszam  CUKIERKI!!!
Jest ktoś chętny?
Żeby otrzymać ode mnie Album trzeba by:
1.Osoby posiadające konto na Facebooku: Polubić SANKOWO na FB i udostepnić informację o Cukierkach na swojej tablicy lub stronie na FB.
Kliknąć "LubięTo" pod odpowiednim wpisem: ( dwa osobne wpisy: dla osób pragnących posiadać Album Kota i tych, co wolą Album Psa).
2. Dla osób nie posiadających konta na Facebooku: proszę o komentarz pod tym postem, ze wskazaniem, który Album Was interesuje.  Poniżej dwa banerki informujące o Candy, do umieszczenia na blogu.

Proszę wpisywać się tylko raz- albo pod postem na blogu albo na FB. Nie chciałabym, żeby ktoś miał więcej szans na losowanie niż inni. Po zakończeniu zabawy będę musiała zsumować głosy stąd i z FB i mogę nie zauważyć, że ktoś wpisał się dwa razy.

Wśród osób, które się zgłoszą rozlosuję jeden Album Kota i jeden Album Psa, dołożę do albumu też odpowiednio kociaka lub psiaka włóczkowego.
Losowanie będzie 29 listopada, raczej późnym wieczorem.
Zapraszam do zabawy!




sobota, 10 grudnia 2011

Wyniki konkursu "Włóczkot za polot"

Nadszedł czas na ogłoszenie wyników. Jeszcze chwilę Was potrzymam w niepewności (chyba, że ktoś już wcześniej zajrzał na Rudomi, to już wie, co i jak). Bardzo dziękuję wszystkim za udział, ogromnie przykro jest nie móc nagrodzić wszystkich.... cóż trzeba przełknąć i następnym razem wybrać formę losowania.
Po wyniki zapraszam TUUUUU

środa, 16 listopada 2011

Konkurs, zapraszam na KONKURS!!!

Zdarzyło się tak, że dostałam propozycję nie do odrzucenia, propozycję współorganizowania KONKURSU z Rudomi. Jeżeli jeszcze jest wśród Was ktoś kto nie zna Ryśka i Marchewki  z Rudomi to proszę szybko zajrzeć i koniecznie się z nimi zapoznać, bo naprawdę warto.
Wracając do konkursu- wygraną będzie zrobiony przeze mnie kot, a nawet trzy włóczKOTY, każdy na podobieństwo kota wskazanego przez zwycięzcę.
Zatem ogłaszam w imieniu swoim i Rudomi KONKURS. Zasady i wszelkie informacje poniżej:


Mamy do rozdania 3 włóczkoty!
Za co?
Za Wasze wychuchane i wyszukane (po prostu cacy!) uzasadnienia. Bo chcemy wiedzieć, dlaczego to akurat Wy mielibyście wygrać i nagrodzić Was za pomysł na wypowiedź, silną motywację i kunszt. Przy okazji za to, że szepniecie (naskrobiecie) miłe słówko o nas tu czy tam.
Plakat powie Wam więcej (a pod plakatem szczegóły – koniecznie zapoznajcie się!):

Szczegółowe zasady udziału w konkursie:
  1. Organizatorem konkursu jest Rudomi.pl, a fundatorem nagród Sankowo.com.
  2. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy czytają (względnie oglądają) Rudomi.pl oraz podziwiają rękodzieła z Sankowo.com – czyli dla każdego ;)
  3. Czas trwania konkursu: od 16 do 30 listopada 2011 roku (do godz. 23:59)
  4. W konkursie możecie wziąć udział w 1 z 3 kategorii:
    a. Blogerzy i Blogerki
    b. Fani Rudomi.pl i Sankowo.com na Facebooku
    c. Czytelnicy Rudomi.pl i podglądacze Sankowo.com
  5. Jeśli:
    - jesteś blogerem/blogerką wybierz kategorię a. (każdy blog mile widziany, nie tylko kocie!!!)
    - nie jesteś blogerem/blogerką, a masz konto na Facebooku, wybierz kategorię b.
    - nie jesteś blogerem/blogerką, ani nie posiadasz konta na Facebooku, wybierz kategorię c.
  6. Zadaniem uczestnika jest publikacja/zamieszczenie swojego zgłoszenia zawierającego informację o konkursie (chętnie z linkami do Rudomi i Sankowa!), zdjęcie kota – pierwowzoru włóczkota oraz jak najlepsze uzasadnienie dlaczego właśnie ten kot ma wygrać. Zgłoszenie powinno pojawić się w formie:
    -  wpisu na własnym blogu (zawierającego zdjęcie + uzasadnienie) oraz komentarza  na blogu Rudomi (pod wpisem „Wygraj włóczkota!) zawierającego link do swojego wpisu zgłoszeniowego - dla uczestników konkursu wybierających kategorię a.
    - publikacja zgłoszenia (zdjęcie + uzasadnienie jako opis do zdjęcia) na Facebooku na tablicy Rudomi.pl i na tablicy Sankowo.com - dla uczestników konkursu wybierających kategorię b.
    - publikacja zgłoszenia (uzasadnienie) w formie komentarza tutaj na blogu (pod wpisem „Wygraj włóczkota!”) oraz wysłanie zdjęcia na rudomi@rudomi.pl – dla uczestników konkursu wybierających kategorię c.
  7. Każdy uczestnik może zamieścić tyle zgłoszeń konkursowych ile ma osobistych kotów, z zastrzeżeniem, że wygrać może tylko raz.
  8. Jury w składzie: Sankowo.com i Rudomi.pl (z niewielką pomocą O. oraz wielką pomocą Ryśka i Marchewki) wybiorą wspólnie 3 zwycięzców – po 1 dla każdej z 3 kategorii.
  9. Wybór Jury będzie wyborem subiektywnym, natomiast przy wyborze kierować się będziemy oryginalnością zgłoszenia (przede wszystkim oryginalnością uzasadnienia wybierając te, które zrobią na nas największe wrażenie).
  10. Trzej szczęśliwcy, których wyłoni jury, zostaną powiadomieni o wygranej na: Rudomi.pl, Sankowo.com oraz na tablicy Rudomi.pl na Facebooku i tablicy Sankowa na Facebooku, a także drogą mailową, jeśli zostawią nam swojego @. Informację o zwycięzcach podamy do wiadomości najpóźniej do 5 grudnia br.
  11. Laureaci są zobowiązani do przesłania swoich danych adresowych na rudomi@rudomi.pl w ciągu 5 dni od daty ogłoszenia wyników. Jeśli w tym czasie nie otrzymamy danych, jury ma prawo przekazać nagrodę/y kolejnym wytypowanym uczestnikom konkursu.
  12. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców pocztą najpóźniej do 15 grudnia br.
Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

EDYCJA: nastąpiła mała modyfikacja zasad- jeżeli ktoś nie mieszka z osobistym kotem, może zgłosić kota zaprzyjaźnionego. 






Pozdrawiam
Anka

wtorek, 23 listopada 2010

Losowania czas

Ogromnie dziękuję za udział w zabawie. Losowanie trwało chwilę, użyłam po raz pierwszy Random.org. Wpisałam numery od 3 do 77, pominęłam dwa pierwsze, ponieważ Skrzatka nie chciała brać udziału w losowaniu (o ile dobrze zrozumiałam, a jeżeli źle, to mnie Skrzatko popraw i wtedy zrobię drugie losowanie z Twoim udziałem, )a Monique wpisała się dwa razy.
Losu, losu, kliku, kliku i wybrało pozycję 42, a tam EVE-JANK !  Gratuluję i zapraszam do sklepu po wybór nagrody. Jak wybierzesz, proszę o maila :))
Bardzo mi miło, że tak licznie się stawiliście i za wszystkie miłe słowa i gratulacje. Banerek sklepowy w przygotowaniu, a jak by ktoś miał ochotę, to miło mi będzie, jak umieści link do Sankowa na stałe u siebie.

Cieszę się, że Was rozbawiłam moimi babotami, babokotami czy też kotobabami :)) Przyznam się, że też się ubawiłam przy ich robieniu. Ot, taki mały rozweselacz jesienny dla tych, co ich depresja dopada o tej porze roku :)
Pozdrawiam

piątek, 2 lipca 2010

MUCHY ROZDAJĘ- giveaway

Okazji jest wiele- minęło 100 postów, dawno minął rok od pierwszego wpisu, coraz więcej odwiedzających zagląda tutaj, itd itd....
Nastąpił letni wysyp muszek. Do oddania w dobre ręce giga- mucha i jej mniejsza siostra. Do wyboru dwa zestawy.
Pierwszy to giga- mucha i bromuszka do przypięcia
albo


zamiast bromuszki mucha- brelok plus oczywiście giga- mucha

Ta ogromna mucha to jak na razie jedyny, pierwszy i niepowtarzalny egzemplarz. Zapewniam Was, że jest bardzo sympatyczna i lubi głaskanie po skrzydełkach. Więc nie obawiajcie się owada i wpisujcie się do soboty 10.07. do północy.

 Wspomnijcie o muchowym rozdawnictwie u Sanki na swoim blogu, jeżeli go posiadacie. Mile widziane wklejenie zdjęcia. Życzę powodzenia, o ile znajdą się chętni do wzięcia owada :)

Pozdrawiam