Pokazywanie postów oznaczonych etykietą igielnik. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą igielnik. Pokaż wszystkie posty

wtorek, 17 marca 2009

Domek na igły

Pozazdrościłam pięknych igielników , postanowiłam zrobić coś dla siebie, nowy igielnik.
Pomysł siedział gdzieś z tyłu głowy od jakiś dwóch tygodni i nadszedł czas na realizację.






Szczególnie, że stary wyglądał jak mmmhhh, zdechła mysz.....
Zrobiłam go kilka lat temu "na szybko", zależało mi na tym, żeby w ogóle był ale jego czas się skończył, pa pa myszo.