POZDROWIENIA!
wtorek, 25 września 2012
czwartek, 20 września 2012
Torebki zwierzaki i kolorowe bryki
Dzień dobry
Już dawno chciałam Wam pokazać torebki i torebki-zwierzaki, które zrobiłam jeszcze w wakacje. Dni miały a ja nie mogłam zebrać się do posta aż do dziś ....:)
Zatem prezentuję kilka nowości, nieduże szydełkowe torebki na drobiazgi- chusteczki, telefon czy notesik.
i nowości trochę świeższe :)
Do tej pory robiłam autka w jednym kolorze, teraz spróbowałam trochę pomieszać kolory i wydaje mi się że efekt jest...
Do zrobienia niebieskiego użyłam włóczek w kilku odcieniach niebieskiego i zieleni, a drugi jest pasiasty na całego!
Pozdrawiam!
Już dawno chciałam Wam pokazać torebki i torebki-zwierzaki, które zrobiłam jeszcze w wakacje. Dni miały a ja nie mogłam zebrać się do posta aż do dziś ....:)
Zatem prezentuję kilka nowości, nieduże szydełkowe torebki na drobiazgi- chusteczki, telefon czy notesik.
i nowości trochę świeższe :)
Do tej pory robiłam autka w jednym kolorze, teraz spróbowałam trochę pomieszać kolory i wydaje mi się że efekt jest...
Do zrobienia niebieskiego użyłam włóczek w kilku odcieniach niebieskiego i zieleni, a drugi jest pasiasty na całego!
Pozdrawiam!
wtorek, 12 czerwca 2012
AHOJ
Bardzo dziękuję Wam za oddane głosy, jestem ogromnie wdzięczna za Waszą sympatię dla mnie i moich kocurków :) Konkurs trwa do piątku, więc jakby ktoś się jeszcze zdecydował to podaję link do klikania: SANKOWO na Super Sam Design
Dziś pokażę mój ostatni nowy wymysł, AHOJ ! fajki, worki i grube brzuchy!
Po zrobieniu zdjęć i umieszczeniu ich na FB zauważyłam, że jednemu czegoś brakuje....już uzupełniłam braki ale zdjęć nie poprawiałam- kto widzi, czego brakuje?
Pozdrowienia!
Dziś pokażę mój ostatni nowy wymysł, AHOJ ! fajki, worki i grube brzuchy!
Po zrobieniu zdjęć i umieszczeniu ich na FB zauważyłam, że jednemu czegoś brakuje....już uzupełniłam braki ale zdjęć nie poprawiałam- kto widzi, czego brakuje?
Pozdrowienia!
poniedziałek, 11 czerwca 2012
Super Sam Design
Dziś wpadam z prośbą.
Wysłałam zgłoszenie na Super Sam Design, który odbędzie się w ramach Gdynia Design Days . Żeby się tam znaleźć ( a jest tylko 16 stoisk) muszę dostać najwięcej kliknięć "lubię to" na stronie FB Super Sam Design pod albumem z moimi zdjęciami. Także prośba jest do użytkowników Facebooka o klikanie (oczywiście jeżeli jesteście przekonani o tym, że powinnam się tam znaleźć).
Uruchomiłam ze wszystkich stron prośby o kliki, bo bardzo mi zależy na tym, żeby pojechać do Gdyni.
Moje losy w Waszych rękach :D
Dziękuję :)
Wysłałam zgłoszenie na Super Sam Design, który odbędzie się w ramach Gdynia Design Days . Żeby się tam znaleźć ( a jest tylko 16 stoisk) muszę dostać najwięcej kliknięć "lubię to" na stronie FB Super Sam Design pod albumem z moimi zdjęciami. Także prośba jest do użytkowników Facebooka o klikanie (oczywiście jeżeli jesteście przekonani o tym, że powinnam się tam znaleźć).
Uruchomiłam ze wszystkich stron prośby o kliki, bo bardzo mi zależy na tym, żeby pojechać do Gdyni.
Moje losy w Waszych rękach :D
Dziękuję :)
poniedziałek, 9 kwietnia 2012
Torby torby
Cieszę się, że podobał się Wam Cthulhu. Przyznam, że przed realizacją tego zamówienia musiałam skonsultować się z Google bo moja wiedza na jego temat była znikoma :0
A poniżej prezentuję moje całkiem nowe torby. Nie wiem, czy będą następne ale musiałam je uwolnić z głowy, żeby się nie udusić. Znacie to uczucie?
Wszystkie uszyte ze swetrów.
Pierwsza na ramię, na dwóch paskach, w środku zamiast kieszonki mini torebka- kosmetyczka dopinana do torby na karabińczyk.
Trzecia do ręki, uchwyty drewniane, z odzysku.
Nie liczcie raczej na proste szwy :P aaa co tam, radocha jest :)
pozdrowienia i uściski !!!!!!
A poniżej prezentuję moje całkiem nowe torby. Nie wiem, czy będą następne ale musiałam je uwolnić z głowy, żeby się nie udusić. Znacie to uczucie?
Wszystkie uszyte ze swetrów.
Pierwsza na ramię, na dwóch paskach, w środku zamiast kieszonki mini torebka- kosmetyczka dopinana do torby na karabińczyk.
Druga z jednym paskiem, na skos lub na ramię. W środku też mini torebka- kosmetyczka.
Trzecia do ręki, uchwyty drewniane, z odzysku.
Nie liczcie raczej na proste szwy :P aaa co tam, radocha jest :)
pozdrowienia i uściski !!!!!!
czwartek, 8 marca 2012
Szydełkowy Cthulhu
Z serii "zamówienia nietypowe"- Cthulhu szydełkowy :)
24 cm wzrostu.
Bardzo dziękuję za Wasze drogie komentarze, każdy ważny, każdy potrzebny....
Pozdrawiam wiosennie jupi jupi!!!!
24 cm wzrostu.
Bardzo dziękuję za Wasze drogie komentarze, każdy ważny, każdy potrzebny....
Pozdrawiam wiosennie jupi jupi!!!!
sobota, 3 marca 2012
Koty-Swetry
Kochani,
nie wiem, jak to się stało ale nie było mnie tu ponad 2 miesiące!!! jak to zobaczyłam, to pomyślałam, że jednak dam znak życia, pokażę co ostatnio mnie pochłania.
Zdobyłam owerlok i trwają eksperymenty szyciowe, powstają koty swetrowe, trochę paczłorkowe ;)
Jutro w Warszawie będę na targach Re:produkcje, gdzie po raz pierwszy na żywo zaprezentuję te koty, jestem bardzo ciekawa, jak zostaną przyjęte.
Zapraszam, jakby ktoś był jutro w okolicy na spacerze, na Re;produkcje w klubie CDQ, ul.Burakowska 12 w Warszawie:TUUUUUU, będę tam od 12 do 20.
Dziękuję za wszystkie odwiedziny i cudowne komentarze, pozdrawiam!!!!
nie wiem, jak to się stało ale nie było mnie tu ponad 2 miesiące!!! jak to zobaczyłam, to pomyślałam, że jednak dam znak życia, pokażę co ostatnio mnie pochłania.
Zdobyłam owerlok i trwają eksperymenty szyciowe, powstają koty swetrowe, trochę paczłorkowe ;)
Jutro w Warszawie będę na targach Re:produkcje, gdzie po raz pierwszy na żywo zaprezentuję te koty, jestem bardzo ciekawa, jak zostaną przyjęte.
Zapraszam, jakby ktoś był jutro w okolicy na spacerze, na Re;produkcje w klubie CDQ, ul.Burakowska 12 w Warszawie:TUUUUUU, będę tam od 12 do 20.
Dziękuję za wszystkie odwiedziny i cudowne komentarze, pozdrawiam!!!!
Subskrybuj:
Posty (Atom)


