czwartek, 20 września 2012

Torebki zwierzaki i kolorowe bryki

Dzień dobry
Już dawno chciałam Wam pokazać torebki i torebki-zwierzaki, które zrobiłam jeszcze w wakacje. Dni miały a ja nie mogłam zebrać się do posta aż do dziś ....:)
Zatem prezentuję kilka nowości, nieduże szydełkowe torebki na drobiazgi- chusteczki, telefon czy notesik.













i nowości trochę świeższe :)
 Do tej pory robiłam autka w jednym kolorze,  teraz spróbowałam trochę pomieszać kolory i wydaje mi się że efekt jest...






Do zrobienia niebieskiego użyłam włóczek w kilku odcieniach niebieskiego i zieleni, a drugi jest pasiasty na całego!

Pozdrawiam!

wtorek, 12 czerwca 2012

AHOJ

Bardzo dziękuję Wam za oddane głosy, jestem ogromnie wdzięczna za Waszą sympatię dla mnie i moich kocurków :) Konkurs trwa do piątku, więc jakby ktoś się jeszcze zdecydował to podaję link do klikania: SANKOWO na Super Sam Design
Dziś pokażę mój ostatni nowy wymysł, AHOJ ! fajki, worki i grube brzuchy!







Po zrobieniu zdjęć i umieszczeniu ich na FB zauważyłam, że jednemu czegoś brakuje....już uzupełniłam braki ale zdjęć nie poprawiałam- kto widzi, czego brakuje?

Pozdrowienia!

poniedziałek, 11 czerwca 2012

Super Sam Design

Dziś wpadam z prośbą.
Wysłałam zgłoszenie na Super Sam Design, który odbędzie się w ramach Gdynia Design Days . Żeby się tam znaleźć ( a jest tylko 16 stoisk) muszę dostać najwięcej kliknięć "lubię to" na stronie FB Super Sam Design pod albumem z moimi zdjęciami. Także prośba jest do użytkowników Facebooka o klikanie (oczywiście jeżeli jesteście przekonani o tym, że powinnam się tam znaleźć).
Uruchomiłam ze wszystkich stron prośby o kliki, bo bardzo mi zależy na tym, żeby pojechać do Gdyni.
Moje losy w Waszych rękach :D
Dziękuję :)

poniedziałek, 9 kwietnia 2012

Torby torby

Cieszę się, że podobał się Wam Cthulhu. Przyznam, że przed realizacją tego zamówienia musiałam skonsultować się z Google bo moja wiedza na jego temat była znikoma :0
A poniżej prezentuję moje całkiem nowe torby. Nie wiem, czy będą następne ale musiałam je uwolnić z głowy, żeby się nie udusić. Znacie to uczucie?
Wszystkie uszyte ze swetrów.
Pierwsza na ramię, na dwóch paskach, w środku zamiast kieszonki mini torebka- kosmetyczka dopinana do torby na karabińczyk.




 Druga z jednym paskiem, na skos lub na ramię. W środku też mini torebka- kosmetyczka.











Trzecia  do ręki, uchwyty drewniane, z odzysku.






Nie liczcie raczej na proste szwy :P aaa co tam, radocha jest :)
pozdrowienia i uściski !!!!!!

czwartek, 8 marca 2012

Szydełkowy Cthulhu

Z serii "zamówienia nietypowe"- Cthulhu szydełkowy :)
24 cm wzrostu.






Bardzo dziękuję za Wasze drogie komentarze, każdy ważny, każdy potrzebny....
Pozdrawiam wiosennie  jupi jupi!!!!

sobota, 3 marca 2012

Koty-Swetry

Kochani,
nie wiem, jak to się stało ale nie było mnie tu ponad 2 miesiące!!! jak to zobaczyłam, to pomyślałam, że jednak dam znak życia, pokażę co ostatnio mnie pochłania.
 Zdobyłam owerlok i trwają eksperymenty szyciowe, powstają koty swetrowe, trochę paczłorkowe  ;)
Jutro w Warszawie będę na targach Re:produkcje, gdzie po raz pierwszy na żywo zaprezentuję te koty, jestem bardzo ciekawa, jak zostaną przyjęte.






Zapraszam, jakby ktoś był jutro w okolicy na spacerze, na Re;produkcje w klubie CDQ, ul.Burakowska 12 w Warszawie:TUUUUUU, będę tam od 12 do 20.

Dziękuję za wszystkie odwiedziny i cudowne komentarze, pozdrawiam!!!!